Praca

Aktualnie poszukujemy następujących pracowników

Pracownik IT Helpdesk

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista Helpdesk IT

Miejsce pracy: Łódź lub Mysłowice

Zakres obowiązków:

· Zdalne wsparcie użytkowników – pierwsza i druga linia wsparcia technicznego

· Diagnozowanie problemów wydajnościowych i konfiguracyjnych stacji roboczych,

· Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT,

· Instalacja i konfiguracja oprogramowania biurowego i biznesowego ,

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, zmotywowaną do działania i wielozadaniową, posiadasz zdolności techniczne, chcesz zdobywać szerokie doświadczenie i umiesz pracować samodzielnie, wyślij nam swoje CV.

Wymagania:

· znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na czytanie dokumentacji,

· wykształcenie średnie techniczne, wyższe lub w trakcie studiów.

· znajomość klienckich systemów operacyjnych Windows w wersji 7 lub wyższej.

· znajomość aplikacji i rozwiązań z zakresu MS Office i Active Directory

· znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami komputerowymi

· bardzo dobra znajomość budowy sprzętu PC

· umiejętność pracy w zespole i na samodzielnym stanowisku

· rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

· umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy

· wysoka jakość i wydajność wykonywanej pracy

Proponujemy:

· stabilne zatrudnienie

· możliwość rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu IT

· szkolenia techniczne

· umowę o pracę na pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV na adres praca@trustit.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez TrustIt Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."