Praca

Aktualnie poszukujemy

Specjalista do spraw sprzedaży

Miejsce Pracy- Mysłowice, zakres działania – Śląsk

Zakres obowiązków:

Uczestnictwo w procesie marketingowego wsparcia procesu sprzedaży.

Prowadzenie procesu sprzedaży usług outsourcingu informatycznego w zakresie:

  • Aktywnego wyszukania klientów
  • Opracowywanie i prezentowanie oferty handlowej
  • Przeprowadzenie negocjacji handlowych
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z aktywnymi klientami
Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, zmotywowaną do działania i wielozadaniową, posiadasz zdolności techniczne, chcesz zdobywać szerokie doświadczenie i umiesz pracować samodzielnie, wyślij nam swoje CV.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług
  • Umiejętność pracy w zespole i na samodzielnym stanowisku,
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy,
  • Wysoka jakość i wydajność wykonywanej pracy.

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu IT,
  • Szkolenia techniczne,
  • Umowę o pracę na pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@trustit.pl.