Praca

Aktualnie poszukujemy

Specjalista Helpdesk IT

Miejsce Pracy- Łódź

Zakres obowiązków:

  • Zdalne wsparcie użytkowników – pierwsza i druga linia wsparcia technicznego,
  • Diagnozowanie problemów wydajnościowych i konfiguracyjnych stacji roboczych,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą infrastruktury i systemów IT,
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania biurowego i biznesowego.

Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, zmotywowaną do działania i wielozadaniową, posiadasz zdolności techniczne, chcesz zdobywać szerokie doświadczenie i umiesz pracować samodzielnie, wyślij nam swoje CV.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na czytanie dokumentacji,
  • Wykształcenie średnie techniczne, wyższe lub w trakcie studiów,
  • Znajomość klienckich systemów operacyjnych Windows w wersji 7 lub wyższej,
  • Znajomość aplikacji i rozwiązań z zakresu MS Office i Active Directory,
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami komputerowymi,
  • Bardzo dobra znajomość budowy sprzętu PC,
  • Umiejętność pracy w zespole i na samodzielnym stanowisku,
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność szybkiego zdobywania wiedzy,
  • Wysoka jakość i wydajność wykonywanej pracy.

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju i zdobywanie wiedzy z zakresu IT,
  • Szkolenia techniczne,
  • Umowę o pracę na pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@trustit.pl.