O nas

Rozwiążemy każdy problem w sieci!

Jesteśmy polską firmą informatyczną należącą do Grupy Kapitałowej Atende. Naszym głównym zadaniem jest dostarczenie Klientowi najlepszych rozwiązań z obszaru ITw sposób zapewniający ciągłość funkcjonowania systemów oraz bezpieczeństwo danych.

Dzięki kompleksowej obsłudzeKlient nie koncentruje się na rozwiązywaniu problemów z siecią, źle skonfigurowanymi urządzeniami, niesprawną pocztą, pozostawiając je specjalistom Trust IT.

Zdalna pomoc informatyczna przeznaczona jest dla tych Klientów, którzy nie zatrudniają informatyka i szukają opieki w tym zakresie poza strukturą firmy. Tworzymy zewnętrzny dział IT, oferując kompleksowe i zróżnicowane usługi.

outsourcing-IT - www.trustit.pl
Trust IT - O nas - www.trustit.pl

Strefa IT pod okiem profesjonalistów

Wśród naszych propozycji, wspierających codzienne funkcjonowanie firmy, znajduje się zarówno opieka informatyczna nad oprogramowaniem, serwerami, jak i administracja infrastrukturą IT.

Naszą ofertę podzieliliśmy na kilka obszarów, dostosowując ją do potrzeb Klienta. Wspieramy pracowników w wykonywaniu codziennych obowiązków. Kontrolujemy stacje robocze oraz urządzenia sieciowe.

W zakresie naszych działań znajduje się również usługa VPN IT, która pozwala łączyć ze sobą sieci lokalne w strukturę globalną. To rozwiązanie dla firm, które posiadają więcej niż jedną siedzibę, ale chcą korzystać z ogólnego systemu informatycznego, dostępnego z każdej lokalizacji.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić?

Opinie o nas

Partnerzy