Oferta

Do kogo kierujemy nasze usługi?

Czy jest firma, którą stać na awarie systemu informatycznego? Dziś, gdy najcenniejszym zasobem jest czas, warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i zaufanych usługodawców. Jeśli chcesz zredukować koszty utrzymania swojej infrastruktury IT, podnosząc jednocześnie jej dyspozycyjność oraz jakość obsługi – to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Skorzystanie z naszej oferty obejmującej Outsourcing IT, czyli kompleksowe wsparcie informatyczne, pozwoli Ci skoncentrować się na kluczowej działalności twojej firmy.

Dla naszych Klientów liczy się przed wszystkim kompleksowe podejście do ich problemów i wyzwań, jakie przed nimi stoją, dlatego w naszym portfolio znajdują się następujące usługi:

MyIT

Celem tej usługi jest podwyższenie standardu obsługi infrastruktury informatycznej przy jednoczesnym nacisku na dyscyplinę kosztową. myIT umożliwia Klientowi koncentrację na podstawowym obszarze swojego działania, jednocześnie utrzymując IT na wysokim poziomie sprawności za zryczałtowaną cenę. W efekcie usługi Klient dysponuje pełnymi możliwościami, jakie oferuje dział IT, ponosząc tylko ułamek kosztów.

myIT obejmuję pełną opiekę nad użytkownikami komputerów, oprogramowaniem i całą infrastrukturą IT w firmie. W ramach kompleksowej obsługi nasze usługi obejmują opiekę nad:

  • stacjami roboczymi wraz z typowymi aplikacjami biurowymi,
  • siecią wraz z niezbędnymi urządzeniami sieciowymi i serwerami.

Kompleksowa obsługa myIT to również:

  • natychmiastowa pomoc użytkownikom świadczona przez telefon, skype, chat, e-mail,
  • help desk,
  • obsługa administracyjna sieci, serwerów, drukarek i komputerów użytkowników,
  • obsługa na miejscu w lokalizacji (lokalizacjach) Klienta oraz serwis – jeśli Klient wyrazi taką potrzebę.
AdminIT

Wiemy, że Klientom zależy na ciągłym podnoszeniu jakości obsługi i dyspozycyjność infrastruktury, co wiąże się z wykonywaniem rutynowych prac. Firmom, które chciałyby oddać czynności powtarzalne i jednocześnie zredukować koszty utrzymania swojej infrastruktury IT oferujemy usługę adminIT.

Usługa adminIT obejmuje wszystkie prace o charakterze rutynowym, prewencyjnym i naprawczym dotyczące wskazanego serwera aplikacyjnego, bazodanowego lub sieciowego. Może ona występować samodzielnie jako administracja serwerem lub podsystemem informatycznym Klienta lub jako element oferty obejmującej pełną obsługę środowiska informatycznego.

PostIT

Współczesny biznes nie może funkcjonować bez niezawodnie działającej poczty elektronicznej. TrustIt pomaga swoim klientom wdrożyć i zarządzać systemami pocztowymi oraz usługami pomocniczymi.

W ramach usługi postIT zadania naszych specjalistów obejmują nie tylko administrację serwerem MS Exchange i jego zasobami czy konfigurację skrzynek pocztowych oraz dostępu do nich oraz współużytkowanych folderów publicznych, ale również dbałość o bezpieczeństwo danych.

SecureIT

Każdy wie jak istotnym elementem w kontekście sprawnego funkcjonowania systemów IT w firmie jest bezpieczeństwo. Dziś należy brać pod uwagę nie tylko zagrożenie płynące z zewnątrz, ale i z wewnątrz sieci. Nasi fachowcy w ramach usługi secureIT:

  • czuwają nad zapewnieniem bezpieczeństwa naszym Klientom przed zagrożeniami ze strony Internetu, jak i sieci wewnętrznej z uwzględnieniem potrzeb pracy zdalnej i nieograniczonego dostępu do zasobów,
  • zarządzają routerami brzegowymi, co umożliwia stworzenie zapory (Firewall) separującej sieć Klienta od Internetu, oraz w przypadku większej liczby placówek, połączenie ich szyfrowanym tunelem VPN.

Pierwszy etap naszych prac stanowi wstępny audyt bezpieczeństwa systemów i infrastruktury, którego wynikiem jest raport wskazujący ewentualne luki i zagrożenia.

SupportIT

Wiemy, że żadna organizacja nie może sobie pozwolić na przestoje czy awarie, dlatego staramy się być dla naszych Klientów pierwszą linią wsparcia. Nasze usługi obejmują pomoc użytkownikom komputerów w ich miejscu pracy, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Do naszych zadań należą rozwiązywanie prostych problemów, konsultacje oraz przyjmowanie zgłoszeń usterek i awarii. Usługa ta jest doskonałym narzędziem do obniżenia ukrytych kosztów użytkownika związanych z przestojami w pracy.

VPNIT

Firmy, które mają rozproszoną strukturę wiedzą jak istotna jest możliwość bezpiecznego łączenia i korzystania z sieci firmowej oraz zasobów sieciowych. Właśnie dla nich stworzona została usługa VPNIT, która pozwala na łączenie sieci lokalnych położonych w odległych geograficznie miejscach w jedną strukturę.

IT to branża, która zmienia się w sposób dynamiczny, jeśli więc pragniesz efektywnej obsługi firmy pod tym kątem, najlepiej zdecyduj się na profesjonalne usługi informatyczne wykonywane przez podmiot zewnętrzny – szybko zauważysz korzyści, w tym redukcję kosztów.

Naszą specjalnością jest fachowa obsługa informatyczna firm, zaś terenem działań jest przede wszystkim Łódź oraz okolice miasta. Usługi kierujemy przede wszystkim do małych i średnich firm, gdyż to one w największym stopniu odczują korzyści, jakie może zapewnić outsourcing IT.

Nasze usługi IT obejmują wszystkie kwestie z dziedziny szeroko pojętej informatyki, jakie mogą pojawić się w każdej firmie – bez względu na jej branżę. W związku z tym zewnętrzna obsługa informatyczna firm sprawdzi się zarówno w przypadku awarii systemów informatycznych, jak i w obliczu wdrażania tychże systemów, organizowania sieci komputerowych, doboru i instalacji sprzętów i dużo więcej. Mówiąc krótko, nasze usługi IT obejmują wszystko, co jest związane z zagadnieniami informatycznymi.

Usługi, jakie oferuje nasza zewnętrzna obsługa informatyczna firm, pozwalają klientom na to, by zrezygnować z zatrudniania w swoich szeregach informatyka. Można łatwo zredukować koszty, wybierając usługi informatyczne tylko wtedy, gdy faktycznie są one potrzebne, jednocześnie mając pewność, że zawsze zostaną one wykonane konkurencyjnie tanio i na wysokim poziomie.

Wybierając nasze usługi IT, możesz skupić się na tym, co najważniejsze w twojej firmie, czyli na jej efektywnym zarządzaniu oraz na czynnościach związanych z jej branżą. Z pewnością będziesz miał na to więcej czasu... i pieniędzy.

Nasze usługi informatyczne są realizowane nie tylko fachowo i kompleksowo, ale także bardzo szybko, również w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zainteresowany outsourcingiem IT na terenie miasta Łódź (oraz w okolicach), nasza oferta na pewno okaże się trafnym wyborem. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi były konkurencyjne zarówno pod względem profesjonalizmu,